Casa Luxury PL

Casa Luxury PL

Szukasz luksusowego domu w Hiszpanii?

CasaLasDunas wspiera Cię również w segmencie luksusowych apartamentów

Podaż mieszkań w Hiszpanii jest ważna. Gdzie zacząć? Wyszukiwanie prowadzi do szybszych wyników, jeśli wcześniej utworzyłeś tak szczegółową listę życzeń, jak to tylko możliwe. W jakiej okolicy czegoś szukasz, jaki masz budżet i co najważniejsze: jakiego typu domu szukasz?

Szukasz willi z ogrodem i prywatnym basenem, czy wolisz dom, który wymaga mniej konserwacji, np. B. Mieszkanie lub penthouse? Czy chcesz w pełni wyposażony nowoczesny dom, czy wolisz zamieszkać w autentycznym domu z duszą?

Wysokiej klasy zakwaterowanie w Hiszpanii

Nawet jeśli masz duży budżet i szukasz domu w segmencie luksusowym, biorąc pod uwagę ceny od 700 000 euro do 10 milionów euro, rozpiętość jest szeroka. Zwłaszcza na znanych hiszpańskich wybrzeżach, gdzie osiedla się coraz więcej emigrantów z całego świata. Na przykład możesz zdecydować się na większy dom na północy Costa Blanca. Nadmorskie miasto Moraira jest bardzo popularne wśród osób z wyższym budżetem. Jávea jest również modnym ośrodkiem turystycznym i ma wiele do zaoferowania kupującym z mniejszym budżetem.

Na Costa del Sol tego typu nabywcy szukają głównie nieruchomości w okolicach Marbelli i Benahavís. Ale także nadmorskie miasta, takie jak Benalmádena i Estepona, mają swoje tereny z pięknymi willami. Niezależnie od tego, czy szukasz willi nowo wybudowanych, czy używanych.

Luksusowy dom

Oczywiście jeśli szukasz domu na którymś z tych wybrzeży za powyższy budżet to również chętnie Ci pomożemy. Poprowadzimy Cię po domach, willach, apartamentach i penthouse'ach w najpiękniejszych miejscach hiszpańskiego wybrzeża.

Nasz zespół w Casa Luxury i CasaLas Dunas jest bardzo zróżnicowany, a pracownicy są aktywni na Costa Blanca (Alicante), Costa Cálida (Murcia) i Costa del Sol (Málaga). Chętnie pomożemy Ci spełnić Twoje hiszpańskie marzenie. Robimy to w oparciu o pełną gamę mieszkań własnościowych, istniejących lub nowych, od 50 000 euro w bardzo luksusowych willach do kilku milionów euro w wymarzonych lokalizacjach.

Wynajem mieszkań i nowe budownictwo

Jeśli wolisz nie angażować się w tak dużą kwotę, wynajmujemy również domy wakacyjne na Costa Blanca osobom fizycznym. Jeśli chcesz wynająć własną drugą rezydencję w Hiszpanii, również możesz liczyć na nasze usługi. Wreszcie mamy zespół architektów i wykonawców, którzy mogą budować wymarzone wille pod okiem naszego doświadczonego zespołu.

Luksusowa willa w Altea Hills

Zajrzyj na naszą stronę internetową Casa Luxury, aby zapoznać się z szeroką ofertą, którą oferujemy. Zobacz na przykład piękną, ultranowoczesną willę z prywatnym basenem w ekskluzywnej urbanizacji Altea Hills na działce o powierzchni 836 m2 i powierzchni zabudowy 287 m2. Willa posiada 3 duże sypialnie i 3 łazienki. W całym domu jest ogrzewanie podłogowe i podwójne szyby.

Luksusowa willa w Moraira

Innym przykładem bogatej oferty jest charakterystyczna istniejąca willa otoczona palmami w El Portet w Moraira. Przy zabudowanej powierzchni 440m2 i 6 sypialniach i 6 łazienkach z pewnością będziesz miał wystarczająco dużo miejsca. Widok na Morairę, przystań i wybrzeże jest wspaniały.

Decydując się na naszą pomoc, możesz być pewien, że przez cały proces zakupu otrzymasz doskonałe doradztwo. Nasz zespół może również udzielić szczegółowych informacji na temat tego, z czym wiąże się posiadanie nieruchomości w Hiszpanii. Co więcej, wszyscy pracownicy znają hiszpańskie wybrzeża jak własną kieszeń i mogą udzielić dobrych i rzetelnych informacji na temat dokładnych różnic, zalet i wad.

Poznaj CasaLuxury z CasaLasDunas

CasaLuxury pragnie poznać Cię osobiście. Jest to możliwe lokalnie na Costa del Sol oraz w La Marina na Costa Blanca. Jesteśmy również regularnie obecni na różnych imprezach i targach w Holandii i Belgii. A może znasz nas już z niezliczonych występów w znanych programach telewizyjnych, takich jak Way of Living, RTL Vakantie Magazin, Life Is Beautiful, Housevision i Next Level.


Nieruchomości na sprzedaż
Wynajem na wakacje
WhatsApp