Drugi dom na Costa Blanca

Drugi dom na Costa Blanca

Wielu Europejczyków ma teraz drugi dom w Hiszpanii, na jednym z wybrzeży. Oczywiście nie jest to zaskakujące, biorąc pod uwagę, że Hiszpania to piękny i różnorodny kraj. Znajdziesz tu góry, lasy, plaże i morze. Jeśli dodamy do tego wspaniały klimat Costa Blanca, zrozumiemy, dlaczego wielu (północnych) Europejczyków wybiera ten piękny region.

Słońce nadal pięknie świeci, podczas gdy w pozostałej części Europy pada deszcz lub nawet śnieg. I nie tylko pogoda jest piękna, Hiszpania ma również bogatą historię, a co za tym idzie, różnorodną i interesującą kulturę. Oczywiście drugi dom można też kupić na Arubie czy Curacao, ale dostęp do Costa Blanca jest dużo lepszy, szybszy i tańszy. Ponadto oferta na Costa Blanca jest szeroka i różnorodna. Tutaj znajdziesz luksusowe osiedla, wille i apartamenty .

Nieruchomość
Kupno drugiego domu to inwestycja długoterminowa. Możesz zainwestować w drugi dom, który odwiedzasz kilka razy w roku i wynajmować przez resztę roku. W naszym portfolio mamy nawet kilka obiektów noclegowych z gwarancją wynajmu. W ten sposób zarobisz znacznie więcej pieniędzy, niż tylko deponując swoje aktywa w banku. To dobra inwestycja na lata!

Zapraszamy do uzupełnienia wybranego przez Ciebie profilu i wskazania, które produkty są dla Ciebie ważne. Dzięki temu możemy przedstawić Państwu najlepszą możliwą ofertę i informować Państwa na bieżąco o najnowszych wydarzeniach i ciekawych projektach.

Nieruchomości na sprzedaż
Wynajem na wakacje
WhatsApp