Dom wakacyjny Costa Blanca Północ

Dom wakacyjny Costa Blanca Północ

Casa-Corazon to nawet willa, do której można pojechać w 8 osób. Ta willa ma piękny widok na Morze Śródziemne z basenu. Lub zatrzymaj się w tej romantycznej willi dla 4 osób. w Denii. Pięciogwiazdkowa willa z pięknym widokiem na dolinę. Posiadamy również 2 apartamenty do wynajęcia w Altea i Calpe. piękne zakwaterowanie z każdym luksusem.

Jeśli wynająłeś willę , możesz również wybrać się na wycieczkę na plaże północnego wybrzeża Costa Blanca. Te plaże obejmują Fustera, plażę z drobnym piaskiem, Cala Baladrar, żwirową plażę z różnymi kabinami oraz Cala Pinets i LAdvocat, gdzie spotykają się skały i piasek. Ze wszystkich tych plaż można uprawiać wycieczki i uprawiać sporty wodne, takie jak nurkowanie i wędkarstwo. Można też kupić pyszne lokalne produkty.

Zdecydowanie warto wynająć willę lub fincę w tym regionie. Masz dużo prywatności i zwykle swój prywatny basen. Zrelaksuj się w swojej luksusowej willi ze wszystkimi niezbędnymi udogodnieniami.

Na północne wybrzeże Costa Blanca można dostać się samolotem z lotnisk w Walencji i Alicante. Costa Blanca jest również łatwo dostępna samochodem.

Nieruchomości na sprzedaż
Wynajem na wakacje
WhatsApp