Darmowa rezygnacja

Darmowa rezygnacja

Myślisz o noclegu, ale chcesz mieć trochę czasu na przemyślenie? Bez problemu! Zarezerwuj nocleg z wyprzedzeniem, aby sprawdzić cenę i dostępność. Jeśli ostatecznie nie zdecydujesz się na dokonanie rezerwacji, w wielu przypadkach* masz możliwość bezpłatnej anulacji rezerwacji w ciągu 3 dni.

Warunki bezpłatnej anulacji:

Nie możemy zaoferować bezpłatnej anulacji rezerwacji dla:

  • Rezerwacja z przyjazdem w ciągu 3 tygodni.
  • Rezerwacja na życzenie.
  • Istniejące rezerwacje. Rezerwacje, które ulegają późniejszej zmianie (np. nowy termin wyjazdu lub dodanie osoby) nie mogą zostać bezpłatnie anulowane.

Jak działa bezpłatne anulowanie rezerwacji?

Po dokonaniu rezerwacji możesz ją bezpłatnie anulować w określonym terminie. Dla nas okres ten wynosi maksymalnie 3 dni robocze (od poniedziałku do piątku) i rozpoczyna się w dniu dokonania rezerwacji.

Im bliżej zarezerwowania jest wylotu, tym krótszy staje się okres anulowania lub nawet już nie obowiązuje. Warunki te można znaleźć w Ogólnych Warunkach Handlowych.

Po bezpłatnej anulacji rezerwacji, w ciągu 3 dni otrzymasz e-mail z potwierdzeniem (Twoja rezerwacja została już natychmiast anulowana). Następnie możesz spodziewać się zwrotu depozytu w ciągu 10 dni.

Nieruchomości na sprzedaż
Wynajem na wakacje
WhatsApp